RŮŽE KRÁSKA A ZVÍŘE

1,300.001,435.00

Růže kráska a zvíře je nepochybně skvělý dárek. Jde o věčnou růži, též je známá jako kouzelná růže. Nenechte si ji ujít, kupte si růži kráska a zvíře už nyní a udělejte z ní skvělý dárek pro někoho speciálního. Levné dodání!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Jestliže existuje nějaká zakonzervovaná růže, kterou všichni známe, pak jde nepochybně o růži kráska a zvíře ve skle. Tato růže se odkazuje na film, který jsme všichni v dětství viděli, ten, díky jehož kouzlu bude Vaše láska věčná.

Proč někoho obdarovat věčnou růží kráska a zvíře?

Kouzelná růže kráska a zvíře je zakonzervovaná červená prémiová růže uvnitř skleněné baňky, na výšku měří 25 cm. Můžete si vybrat barvu, díky které si Vás Váš milovaný partner ještě více zamiluje.

Objednejte nyní na stabilizizovanaruze.com a balíček se dostane k Vám domů pomocí dvou druhů dodání: buď pomocí základního dodání nebo pomocí expresního. Jak můžete vidět, jde o skvělou příležitost, jak koupit kouzelnou růži Kráska a Zvíře. Neváhejte a sežeňte ji u nás! Můžete si vybrat z dostupných způsobů dodání domů.

Máte před koupí kouzelné růže Kráska a Zvíře ve skleněné baňce nějaké otázky?

Snažili jsme se odpovědět na všechny možné otázky. Samozřejmě je možné, že jsme nějakou, která Vás zajímá, přeskočili. Rádi bychom Vás informovali, že kouzelné růže již posíláme smontované v jejich nádherné kopuli.

V případě, že byste svou otázku potřebovali zodpovědět rychle, můžete přejít na stránku FAQ, kde naleznete všechny různé otázky od našich uživatelů. Též, v případě, že nebude odpovězeno ohledně Vašich otázek na růži Kráska a Zvíře, pak nás prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Již neváhejte!

Další informace

Barva

Vyberte, Možnost, Červená, Černá, Fialová, Růžová, Žlutá, Modrá, Bílá

Led

Led světlem, Bez led světla